Naše společnost - Vermax, s.r.o. 

Nátěrové barvy finské společnosti TIKKURILA nabízíme na českém trhu již od roku 1997. Většinu sortimentu držíme stále skladem. Barvy na naší provozovně v Hradci Králové tónujeme a jsou okamžitě připraveny k vyzvednutí, popř. jsme schopni dopravit je k Vám již do druhého dne. Dále nabízíme sortiment barev od firmy HEMPEL a REMBRANDTIN.

VERMAX A BARVY TIKKURILA

Zajišťujeme:

  • maloobchodní prodej barev v naší provozovně
  • velkoobchodní prodej nátěrových hmot
  • bezplatná poradenská činnost při výběru optimálních nátěrových systémů
  • tónování na počkání přímo na naší provozovně
  • dovoz nátěrových hmot k zákazníkovi


VZORKOVNICE BAREV TIKKURILA

Barevná vzorkovnice Tikkurila nabízí více jak 18 000 odstínů, zahrnuje v sobě odstínové řady Ral, TVT, SSG, NCS, ČSN, MUNSELL. Kvalita výrobků je od roku 1991 ověřována systémem kontroly kvality podle normy ISO 9001. Při řešení otázek životního prostředí se Tikkurila řídí jako první výrobce barev normou ISO 14001.

O značce Tikkurila 

Již více než 150 let nabízí Tikkurila širokou škálu barev pro zákazníky a profesionály na ochranu povrchu a dekoraci. Nabídka produktů zahrnuje mimo jiné interiérové ​​barvy, laky a efektní výrobky, výrobky pro exteriér na dřevo, zdivo a kovové povrchy, jakož i služby související s malbou. Kromě toho Tikkurila vyrábí barvy a nátěry pro strojírenství a dřevařský průmysl. Značka Tikkurila představuje silnou značku, vytvářenou vysoce kvalitním a dlouhodobým vývojem produktů.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat k vytvoření nezávazného nátěrového systému a cenové nabídky.

Stavební průmysl

Barvy, lazury a omítky
Nabízíme portfolio značky Tikkurila pro malíře, řemeslníky či domácí kutily. Naleznete zde vysoce kvalitní barvy, laky, lazury a omítky. Jsou určeny pro aplikaci na stěny a stropy, vnitřní a vnější kovové povrchy a v neposlední řadě na dřevěné povrchy od krovů, až po zábradlí. Nabízíme i nátěrové systémy pro podlahy.
Produkty jsou navíc dostupné v tisících odstínech díky sofistikovanému tónovacímu systému, který je schopen dle přání na počkání vše namíchat.

Strojírenský průmysl

Průmyslové nátěry do výroby, pro údržbu, na mosty atd.
Dodáváme produkty určené k profesionální aplikaci ve strojírenské výrobě, jejichž kvalita a dlouhověkost poctivě poslouží k novým a údržbovým nátěrům v podnicích, městech a obcích, ochraně polnohospodářských strojů, na zabezpečí dlouhotrvajících nátěrů u mostů, nádraží a ocelových konstrukcí. Také zajišťujeme speciální produkty pro pitnou vodu a odpadové hospodářství.

Nátěrové systémy se vyznačují rychlým schnutím, vhodným pro vysokou produktivitu výroby. Díky tónovacímu systému Temaspeed je možnost vybírat z rozsáhlé palety odstínů, a to vše s možností dodávky i menšího množství, což znamená není potřeba vytvářet si skladové zásoby.

Dřevařský Průmysl

Barvy, laky a nářadí na okna, dveře a nábytek.
Profesionální nátěrové hmoty a nářadí pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Nabídka pokrývá barvy na nátěry oken a dveří, interiérového a exteriérového nábytku, srubových domů a také údržbové nátěry bednění, dřevěných konstrukcí atd.
Zásluhou tónovacího systému si můžete vybrat z rozsáhlé škály odstínů, a to vše s možností dodávky barvy i v menším balení, tudíž není třeba vytvářet si skladové zásoby.