Sortiment dekorativních barev

Interiér

Stropy a stěny

TIKKURILA nabízí široký výběr barev pro stropy a vnitřní stěny. Mohou být natónovány do různých odstínů pro individuální potřeby každého zákazníka.

Efektní barvy

Náš snadno použitelný sortiment povrchových efektních nátěrů nabízí řadu možností k dosažení spokojenosti při vytváření individualistických a poutavých povrchů.

Podlahy

S produkty TIKKURILA pro dřevěné a betonové podlahy se dosáhne vytvoření individualistického vzhledu každé místnosti. Nabízíme kvalitní výrobky, které dodají každé místnosti požadovaný vzhled a zároveň chrání povrch podlahy.

Nábytek a příslušenství, dveře a okna

TIKKURILA nabízí širokou škálu produktů pro ošetření nábytku, oken a dveří atd. Díky odstínu, zvolenému dle vlastního uvážení získá každá místnost nový a svěží vzhled.

Sauna a lázně

Finové jsou národ milující saunu. Proto vyvinuli komplexní řešení pro mokré prostředí, jako jsou lázně a sauny.

Exteriér

Zahrada

TIKKURILA poskytuje velmi kvalitní barvy, lazury a oleje, které chrání a současně zdobí zahradní nábytek, jehož ošetření bývá náročné hlavně z důvodu povětrnostních vlivů.

Fasády

Minerální fasády
TIKKURILA nabízí širokou škálu nátěrů pro minerální fasády, které jsou navrženy tak, aby odolaly povětrnostním podmínkám drsného severského klimatu a poskytly dlouhotrvající ochranu.

Dřevěné fasády
TIKKURILA nabízí nejlepší nátěry na dřevěné fasády, které byly testovány tak, aby odolaly drsnému zvětrávání při severském podnebí.

Střechy

Cílem nátěru barvou TIKKURILA je chránit povrchový materiál před povětrnostními vlivy, dodat požadovaný vzhled a prodloužit životnost střechy.